koszyk
Przejdź do treści
Irytuje to obydwie strony, lecz jakość nie widać by ktoś chciał tą sytuację uzdrowić... Więc podejmuję wyzwanie i staję po stronie klienta! Uważam że lepiej traktować się po partnersku i pomagać sobie wzajemnie, niż nabijać się z czyjejś niewiedzy na ukrytych grupach "specjalistów" (przykład: profil na FB „co znosi psychika grafika”)
Tomasz Isalski
Karta Podarunkowa Drukarni Waikiki.pl Czy to ma sens i czy to się opłaca? Dwa pytanie, na które dziś postaram się odpowiedzieć
Tomasz Isalski
Podobno w każdym dorosłym jest odrobinę dziecka. Wielokrotnie w dzieciństwie podejmowałem próby stworzenia własnej gry. Jednak dopiero teraz pojawiła się odpowiednio silna motywacja - jest nią mój 5 letni syn Filip.
Tomasz Isalski
Pewnie zastanawiasz się co kosmetyki mają wspólnego z naszą drukarnią? Otóź mam dla was prezent ściśle związany z PROUVE, ale o tym dowiesz się gdy doczytasz do końca :)
Tomasz Isalski
Komunikacja z drukarnią, to dla wielu osób czynnik stresogenny. Nie musi tak być! bo temat jest łatwiejszy niż myślisz. Ten artykuł mimo że krótki to dość dobrze wyczerpuje podstawy, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas składania zamówienia w dowolnej drukarni :)
Tomasz Isalski
Prasowanki, DTG, sublimcja? Wszystko ma swoje wady ... czy jest taki nadruk , który tych wad nie ma? Czy da się go zrobić w domu? np. zwykłym żelazkiem? odpowiedź jest prosta... TAK!
Tomasz Isalski
Wróć do spisu treści