oferta pracy w waikiki.pl - Multi-Drukarnia Waikiki.pl Drukarnia internetowa

ikona koszyka zakupów
koszyk
Przejdź do treści
PRACA w WAIKIKI.PL - oddział Bytom-Szombierki
W pierwszej kolejności preferujemy osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako Bezrobotne,
lub mogące się zarejestrować natychmiast!

Nie jest wymagane doświadczenie.
Mile widziane osoby, które już kiedyś starały się u nas o pracę a niewiele im zabrakło by sie dostać!

Poszukujemy kreatywnej i optymistycznej osoby, na stanowisko stacjonarne w Bytomiu-Szombierkach
Obsługa klienta wraz z elementami poligrafii i przygotowaniem do druku"

Oferujemy Staż płatny a następnie umowę o pracę:

- Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej ponad 21 letniej pozycji na rynku
- Optymistycznych współpracowników (zatrudniamy tylko osoby, które nigdy nie mają fochów)
- Tolerancyjnego i spokojnego szefa, który nie patrzy na ręce
- Dużą samodzielność
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne
- Urozmaicony zakres obowiązków – nie można się nudzić
- Stałe terminowo wypłacane wynagrodzenie
- 8 godzinny czas pracy, bez nadgodzin
- soboty, niedziele, wszystkie święta i długie weekendy- wolne!
- Pracownik sam decyduje o terminie urlopu
- Oryginalny system wynagradzania - bazujący na lojalności i wzajemnym zaufaniu.

Praca polega na:
Obsłudze odwiedzających nas klientów
Proste projektowanie w programie Corel Draw
Obsługa Mediów społecznościowych i korespondencja elektroniczna z klientami
Manualna pracy przy wykonywaniu zleceń z zakresu małej poligrafii

Zalecane, choć nie decydujące!

Zarejestrownie w Urzędzie Pracy, bądź możliwość natychmiastowej rejestracji (warunek to nieskończone 30 lat)
Wcześniejsza praca w Agencji Reklamy lub wykształcenie o profilu reklama/fotografia lub inne umiejętności które pozwola szybko się wdrożyć :)

Wynagrodzenie:

Na początku nie ma kokosów - bo za staż płaci Urząd Pracy (dodatkowo my też dorzucamy coś od siebie)
Potem jesli zostaniesz z nami to dobra podstawa + prowizja od zleceń
Po roku prowizja od obrotu!!! (wcześniej było to dopiero po 2 latach)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń
CV (foto mile widziane - bo będzie to praca w obsłudze klienta)

krótki list motywacyjny z opisem umiejętności które mogą znacząco przysłużyć się waikiki.pl

Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą e-mailową.

zgłoszenia prosimy dostarczać na adres:
mail : kontakt@waikiki.pl lub do siedziby firmy