oferta pracy w waikiki.pl - Multi-Drukarnia Waikiki.pl Drukarnia internetowa

koszyk
Przejdź do treści

PRACA w WAIKIKI.PL - oddział Bytom-Szombierki

Poszukujemy kreatywnej i optymistycznej osoby, na stanowisko stacjonarne w Bytomiu-Szombierkach
Obsługa klienta wraz z elementami poligrafii i przygotowania elektronicznego do druku"

Oferujemy:
Staż płatny a następnie umowa o pracę
W pierwszej kolejności preferowane osoby  zarejestrowane w UP lub z pozostające bez pracy od dłuższego czasu!

- Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej ponad 20 letniej pozycji na rynku
- Optymistycznych współpracowników
- Tolerancyjnego i spokojnego szefa, który nie patrzy na ręce.
- Dużą samodzielność
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne
- Urozmaicony zakres obowiązków – nie można się nudzić
- Stałe terminowo wypłacane wynagrodzenie
- 8 godzinny czas pracy, bez nadgodzin
- soboty, niedziele, wszystkie święta i długie weekendy- wolne!
- Pracownik sam decyduje o terminie urlopu
- Po 2 latach prowizja od obrotów oddziału  (nie od zysku lecz od obrotu!!!)

Praca polega na:
Obsłudze odwiedzających nas klientów
Proste projektowanie w programie Corel Draw
Obsługa Mediów społecznościowych i korespondencja elektroniczna z klientami
Manualna pracy przy wykonywaniu zleceń z zakresu małej poligrafii

Zalecane, choć nie decydujące!
Zarejestrownie w Urzędzie Pracy, bądź możliwość natychmiastowej rejestracji.
Jakiekolwiek doświadczenie w  profilu reklama/grafika/fotografia lub inne umiejętności które pozwola szybko się wdrożyć :)

Wynagrodzenie:
Na początku nie ma kokosów - bo przez 4 mc płaci Urząd Pracy,
Potem jesli się rozkręcisz to pogadamy o podstawie i dodatkach :)
Po 2 latach masz gwarancję stałej prowizji od obrotu!!! - i to jest to co daje prawdziwego kopa!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń
CV + aktualna fotografia + informacja od kiedy są zarejestrowane w UP

krótki list motywacyjny z opisem umiejętności oraz doświadczeń życiowych i zawodowych które mogą znacząco przysłużyć się waikiki.pl

Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą e-mailową lub telefoniczną.

zgłoszenia prosimy dostarczać na adres:
mail : kontakt@waikiki.pl lub do siedziby firmy