firmówki, papier firmowy, papeteria firmowa - Drukarnia - Szablony malarskie, maty gamingowe, maty na biurka, plakaty, naklejki, gadgety reklamowe

Przejdź do treści
Sklep > Poligrafia biurowa

PAPIER FIRMOWY

(Firmówki z logo )

  • Również nietypowe rozmiary A4, 1/2 A4, 1/3 A4, A5
  • Wysokiej jakości druk Hi quality
  • Papier niskopylny 90g - do każdej drukarki
  • Od 250szt

268,00 zł
Dodaj
Kup na raty w drukarni - odroczona płatność   Raty
darmowa konsultacja z drukarnią   Pomoc
FAQ drukarnia pytania i odpowiedzi   FAQ
Program ochrony kupujących w drukarni   P.O.K.
Bonusy, rabaty, promocje w drukarni   Bonusy

Papier Firmowy


 
To elegancki i bardzo prestiżowy sposób na prowadzenie korespondencji metodą tradycyjną.

Nagłówek na górze papieru firmowego zwykle składa się z nazwy firmy oraz logo. Można również wzbogacić go o cytat, bądź motto, którym firma się kieruje.  Bardzo fajną opcją jest również zastosowanie logo w tle papieru lub wypełnienie tła delikatną grafiką / kolorem.

Dół papieru natomiast, zawiera najczęsciej najważniejsze dane firmy, tj. adres, nr telefonu, strona internetowa i wszelakie inne formy kontaktu. W miejscu tym umieścić można również informacje o posiadanych certyfikatach i nagrodach.

Tak naprawdę, papier firmowy może wyglądać jakkolwiek sobie tego zażyczymy. Powyżej opisana jest tylko jedna z wielu opcji.

W czasach „internetu” i korespondencji elektronicznej, taka forma kontaktu stała się czymś wyjątkowym, zważając na to jak ogromną ilość wiadomości elektronicznej otrzymujemy codziennie. Tradycyjny sposób kontaktu na pewno zapada w pamięci na dużo dłużej.

Papier firmowy może mieć również inne zastosowania, nie tylko typowo biznesowe. Świetnie sprawdzi się jako papeteria w zastosowaniach prywatnych.  Czy nie milej byłoby dostać od przyjaciela tradycyjny list, a niżeli kolejną wiadomość na portalu społecznościowym? Na 100% bylibyśmy zaskoczeni i to miło zaskoczeni! W erze internetu byłoby to coś wyjątkowego.

Jako ciekawostkę podpowiem ze jeden z naszych klientów używa, papieru firmowego to przygotowywania opakowań na patyczki do sushi! - więc jak widac wyobraźnia sama podpowiada nowe rozwiązania.

 
Drukarnia papiery firmowe
Inni klienci oglądali również:
kubki reklamowe fluorescencyjne z logo Poduszka z fotografią druk Nadruk na torbach na zakupy prezent Przewijaki druk 1 sztuka Koszulka nadruk cennik
Chcesz Taniej, Więcej, Lepiej?
Zapisz się do klubu!
Wartościowe informacje, nowości i promocje
wszystko za free
Drukarnia waikiki Certyfikat Rzetelna Firma
Drukarnia Waikiki Orłem Poligrafii
Drukarnia Waikiki zwycieżyła w 2018r
Drukarnia waikiki zwycięzcą 2018r
Drukarnia waikiki zwycięzcą 2019r
Drukarnia waikiki leauratem 2019r
Drukarnia waikiki leauratem 2020r
kontakt:
Wróć do spisu treści