firmówki, papier firmowy, papeteria firmowa - Multi-Drukarnia Waikiki.pl

Przejdź do treści
Sklep > Poligrafia biurowa
Papier firmowy
Papier firmowy na papierze niepylącym 90g
(idealny do drukarek laserowych i atramentowych)
Druk pełnokolorowy jednostronny
319,00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Ceny obowiązują wyłącznie w sklepie on-line
Cena oraz zakres usługi może znacząco różnić się w sklepie online i punkcie stacjonarnym. Jest to uzależnione od odmiennych kosztów prowadzenia różnych platform sprzedażowych.

Papier firmowyTo elegancki i bardzo prestiżowy sposób na prowadzenie korespondencji metodą tradycyjną.

Nagłówek na górze papieru firmowego zwykle składa się z nazwy firmy oraz logo. Można również wzbogacić go o cytat, bądź motto, którym firma się kieruje.  Bardzo fajną opcją jest również zastosowanie logo w tle papieru lub wypełnienie tła delikatną grafiką / kolorem.

Dół papieru natomiast, zawiera najczęsciej najważniejsze dane firmy, tj. adres, nr telefonu, strona internetowa i wszelakie inne formy kontaktu. W miejscu tym umieścić można również informacje o posiadanych certyfikatach i nagrodach.

Tak naprawdę, papier firmowy może wyglądać jakkolwiek sobie tego zażyczymy. Powyżej opisana jest tylko jedna z wielu opcji.

W czasach „internetu” i korespondencji elektronicznej, taka forma kontaktu stała się czymś wyjątkowym, zważając na to jak ogromną ilość wiadomości elektronicznej otrzymujemy codziennie. Tradycyjny sposób kontaktu na pewno zapada w pamięci na dużo dłużej.

Papier firmowy może mieć również inne zastosowania, nie tylko typowo biznesowe. Świetnie sprawdzi się jako papeteria w zastosowaniach prywatnych.  Czy nie milej byłoby dostać od przyjaciela tradycyjny list, a niżeli kolejną wiadomość na portalu społecznościowym? Na 100% bylibyśmy zaskoczeni i to miło zaskoczeni! W erze internetu byłoby to coś wyjątkowego.

Jako ciekawostkę podpowiem ze jeden z naszych klientów używa, papieru firmowego to przygotowywania opakowań na patyczki do sushi! - więc jak widac wyobraźnia sama podpowiada nowe rozwiązania.
Drukarnia papiery firmowe
Cu
Inni klienci oglądali również:
Prosimy ... podziel się z nami opinią o tym produkcie :)
5
recenzje
Sandra Borutko
13 Kwi 2021
Klasa sama w sobie! Od teraz moja korespondencja będzie się wyróżniała. Jesteście najlepsi! Dziękuję za cierpliwość, pomoc i szybką, sprawną realizację. P.S. pozdrowienia dla przystojnych Panów z Waikiki ! ;)
Dariusz W
05 Kwi 2021
Porządna firma,polecam.
Max
05 Kwi 2021
Od lat korzystam z ich usług. Wszystko na 5+. Ksero, scan, nadruki itp. Wszystko zrobią. Obsługa miła. Polecam
Błażej
27 Mar 2021
Towar wysłany w ekspresowym tempie. Jakoś durku wzorowa, wszystko na najwyższym poziome. Polecam
Anna Lębot
14 Mar 2021
Od złożenia zamówienia do jego odebrania wszystko na bardzo wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie.
Szybki kontakt:
Wróć do spisu treści